Parkingi w Lublinie

Przyjeżdżając do Lublina czy to w sprawach służbowych czy prywatnych każdy z nas chce poruszać się po mieście szybko i wygodnie. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest skorzystanie  z oferty jaką jest wynajem aut w Lublinie. Wszystkich korzystających z wypożyczalni aut z pewnością zainteresują informacje, jakimi są parkingi w Lublinie.

Wypożyczalnia samochodów Lublin

Wypożyczalnia samochodów Lublin

Parkingi w Lublinie

Lublin jest miastem w którym obowiązuje Strefa Płatnego Parkowania. Znajduje się ona w ścisłym centrum miasta. Koszt parkowania w strefie zależy od czasu na jaki pozostawimy tam samochód. Ceny zaczynają się już od 2 złotych za godzinę parkowania.  Istnieje także możliwość zakupu biletu całodobowego – w strefie A kosztuje on 20 zł, zaś w strefie B 15 złotych.

Parkingi w LublinieW Lublinie znajduje się także kilka bezpłatnych parkingów. Do najpopularniejszych z nich należą te znajdujące się przy galeriach handlowych czy dużych sklepach. Oprócz tego parkingi w Lublinie za które nie zapłacimy to: parking obok cmentarza przy ulicy Lipowej, przy ulicy Wodopojnej czy przy ul. Koncertowej 15.

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą jaką jest wynajem auta zapraszamy do skorzystania z propozycji naszej wypożyczalni. Szeroka oferta naszej wypożyczalni sprawia, że każdy Klient znajdzie u nas to czego szuka. Samochody pochodzą z różnych klas i mają różne wyposażenie –  dzięki temu wynajęcie auta nie stanowi problemu bez względu na to jakim budżetem dysponujemy.

Już teraz skontaktuj się z nami i ciesz się możliwością wygodnego i szybkiego poruszania się po całym mieście .