Lotnisko Lublin Świdnik

Port Lotniczy Lublin Świdnik jest lotniskiem obsługującym aglomerację lubelską. Jest to bardzo młode,  dynamicznie rozwijające się lotnisko, obecnie obsługujące około 300 tysięcy pasażerów rocznie.  Jeżeli planujesz przylot do tego miasta, a potem chcesz wygodnie i szybko dojechać do centrum, to oferta jaką jest wynajem aut na lotnisku Lublin będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Wypozyczalnia samochodów Lublin

Wypożyczalnia samochodów Lublin

Wynajem aut na lotnisku Lublin Świdnik

Planując pobyt w Lublinie warto rozważyć opcję jaką jest wynajem aut na lotnisku w Lublinie. To rozwiązanie pozwoli Ci szybko i wygodnie dojechać do każdego miejsca. Nasza wypożyczalnia aut posiada punkty odbioru zarówno w centrum Lublina, jak i na lotnisku Lublin Świdnik. Dzięki temu każdy zainteresowany może wynająć samochód na lotnisku, a potem oddać go w dowolnym punkcie odbioru.

Wynajem aut na lotnisku Lublin Świdnik

Wynajem aut na lotnisku Lublin Świdnik

Obecnie port lotniczy Lublin Świdnik jest lotniskiem, które obsługują trzy linie lotnicze: Ryanair, Wizz Air oraz Small Planet. Korzystając z ich usług pasażerowie mogą dotrzeć do takich miast jak: Heraklion, Burgas, Sztokholm, Oslo, Londyn, Liverpool, Glasgow, Eindhoven, Doncaster i Barcelona.

Szeroki wybór różnych samochodów, marek i modeli sprawia, że każdy bez problemu znajdzie auto, jakie spełnia jego wymagania. Posiadamy samochody pochodzące z różnych klas i mających różne wyposażenie  – dzięki temu każdy może wynająć u nas auto, bez względu na to jak wysokim budżetem dysponuje. Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką jest wynajem aut osobowych na lotnisku w Lublinie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej strony internetowej.