Dojazd do lotniska Lublin Świdnik

Planujesz pobyt w Lublinie? Chcesz się wygodnie poruszać po całym mieście lub szybko i bezpośrednio dojechać na lotnisko? U nas znajdziesz ważne informacje – dojazd do lotniska Lublin Świdnik. Dzięki temu każdy bez trudu bezpośrednio i szybko dotrze na lotnisko.

Wypożyczalnia samochodów Lublin

Wypożyczalnia samochodów Lublin

Dojazd do lotniska Lublin Świdnik

Port Lotniczy Lublin Świdnik jest bardzo młodym lotniskiem – jego budowa rozpoczęła się w 2010 roku i od tamtej pory cały kompleks dynamicznie się rozwija. Przez cały czas wprowadzane są nowe połączenia, dzięki którym pasażerowie mogą dostać się z Lublina do Norwegii, Anglii, Szwecji, Grecji czy Bułgarii.

Dojazd do lotniska Lublin ŚwidnikPort Lotniczy Lublin Świdnik znajduje się około 16 kilometrów od centrum miasta. Dzięki temu dojazd na lotnisko jest szybki i nie zajmuje dużo czasu. Tuż obok portu lotniczego znajduje się droga ekspresowa nr S12 oraz nr 82. Dzięki temu port lotniczy jest bardzo dobrze skomunikowany z pozostałymi miastami na południu i wschodzie kraju, a także z samym centrum Lublina.

Osoby, które planują przyjechać na lotnisko w Lublinie mogą skorzystać z drogi krajowej nr 19 (z Kraśnika i Rzeszowa), nr 17 (z Zamościa i Warszawy). Na lotnisko można dojechać korzystając także z komunikacji miejskiej (autobus nr 005, oraz pociągi kursujące z Lublina Głównego).  Jednak zdecydowanie najwygodniejszym sposobem na dojazd do i z lotniska będzie skorzystanie z oferty jaką jest wynajem auta. Dzięki temu każdy może szybko i bezpośrednio dojechać do wybranego miejsca, a wypożyczony samochód oddać w dowolnym punkcie odbioru.

Skorzystaj z naszej wypożyczalni i ciesz się wygodnym dojazdem dokładnie tam, gdzie chcesz. Skorzystaj z oferty jaką jest wynajem auta z OC sprawcy w Lublinie.

admin

Wypożyczalnia aut osobowych w Lublinie - w centrum miasta poza jego granicami, w tym na lotnisku Lublin-Świdnik i innych lokalizacjach w Polsce. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki online i rezerwuj samochód pod wynajem przez internet.